2014 Yılının Öne Çıkan Uygulamaları !

ademsguide-socialtrends2014-one-cikan-uygulamalar-AppStore

Apple-Android İşletim Sistemi arasındaki çekişme her geçen gün heyecanını arttırırken, 2014’ün en iyi Iphone uygulamaları açıklandı bile.

2013 yılında Apple, uygulama sayısını 700 binden 1 milyona kadar çıkarmıştı. Hayatımızın her anını kolaylaştıran birçok uygulama yeni yılda yerini yenilerine bırakırken aralarında yerlerini koruyanları da bulunuyor.

Akıllı telefonların çıktığı ilk zamanlarda herkes her şeye sahip olmaya çalışıyordu. Şimdi bilinçli kullanıcılar olarak hangi uygulamanın sizin işinizi göreceğine siz karar veriyorsunuz. Bu yazımda da telefonunuzun gereksiz uygulamalarla dolmasındansa sizler için faydalı olabilecek ve tabii ki popüler olan birkaç uygulamayı bir araya getirdim.

adematalay-socialnews-2014-öne-çıkan-uygulamalarFlipagram, QuizUp, Hot or Not, Can you Escape 2, Tinder, Battery Saver, Momentcam, Pou, Dolmuş Driver, MyQuit Coach bu uygulamaların en cazibeli olanları.

Hangisi tavsiye edilir derseniz, akıllı telefon kullanıcılarının en büyük derdi şüphesiz ki şarj mağduriyeti. Bu yüzden Battery Saver, Iphone kullanıcılarının şarjlarını planlı kullanmaları açısından önemli bir uygulama.

Haberin tümü ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın