28 Şubat Vizyon ’da Bu Hafta

Oscar Ödüllerinin sahiplerine kavuşacağı bu hafta vizyon a 7 yeni film giriyor. Bunlardan Sundance Film Festivalinde seyirci ödülü alan ve bu yıl En iyi Belgesel Film dalında Oscar adayı Meydan hemen öne çıkıyor. Beklenen Türk komedisi Sürgün İnek ise gülmek isteyenlerin alternatifi olabilir.

Winter’s Tale – Kış Masalı: Efsanevi New York şehrinde başlayan ve bir asırdan fazla süren Kış Masalı, mucizeler, kesişen kaderler ve iyiyle kötü arasındaki asırlık savaşın hikayesidir.

The Square – Meydan: Mısır Devrimi iniş ve çıkışlarıyla iki buçuk yıldır devam etmektedir. Haberlerden gördüğümüz sadece kanlı bir savaş, bir seçim ve bir milyon adam yürüyüşü oldu. Meydan ise izleyiciyi haberlerin ardındaki derin, etkileyici, yoğun duygusal drama ve kişisel hikayelerin içine sürüklüyor.

Capital – Kapital: Mark Tourneuil genç,zeki ve hırslı bir bankacıdır. Phoenix Bank’ın genel müdürü Jack Marmande’nin yardımcılığı konumuna hızla gelen Mark, Jack’in yakalandığı kanser hastalığından sonra işin tüm sorumluluğunu üstlenmiştir. Kendi tarzıyla bankanın yönetimini ele alan Mark başarı basamaklarını hızla ilerlemeye başlar. Birde Amerikan yatırımcıların bankayı gözüne kestirmesiyle süreç hızlanır..

Lone Survivor – Son Kalan: Son Kalan, yüksek rütbeli bir El Kaide ajanını etkisiz hale getirmek üzere bir dönüştürme operasyonunda görevli ve Afganistan dağlarında düşman tarafından pusuya düşürülmüş dört denizci komandosunun hikayesini anlatıyor.

Gulyabani: Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar.

Sürgün İnek: Sarıkız adlı bir ineğin ilkokulun bahçesindeki büstü yanlışlıkla kırmasıyla birlikte gelişen traji komik olaylar ve bu olayların halk üzerinde yarattığı etki beklenmedik ve inanılmaz gelişmelerle devam ederek büyük bir komedi şölenine dönüştü.

August: Osage County – Aile Sırları: Aile Sırları, bir aile krizi onları çocukluklarını geçirdikleri Midwest’teki eve ve kendilerini yetiştiren kadına geri döndürene kadar hayatları birbirlerinden uzak olan Weston ailesinin iradeli kadınlarının karanlık, eğlenceli ve derinden etkileyici hikayesini anlatıyor.

Tüm Filmler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın