7 Şubat Vizyon ‘da Bu Hafta !

7 Şubat Türkiye’de Vizyon’a Giren Filmler

Muhtesem Güzellik Fragman | sinemalar.com

The Great Beauty – Muhteşem Güzellik: Jep Gamberdella’nın yaşına rağmen vazgeçilmez bir cazibesi vardır. Canı ne isterse ve nerede isterse yiyip içmektedir aynı zamanda genç yaşta yazdığı Roma toplumunun sosyetesi ile ilgili kitabıyla da üne sahip bir yazardır. Dünyayı iyi bir yer olarak görmeye çalışırken masum bulduğu tek şey çocukluğunda kendi içinde duyduğu aşktır. Jep için kalemi yeniden eline almanın zamanı gelmiştir.

Daire Fragman | sinemalar.com

Daire: “Daire” üniversitedeki öğretim görevini kaybettikten sonra kullanılmayan bir havaalanında güvenlik görevlisi olarak çalışmayı seçen Feramus ile çalıştığı taşra belediye tiyatrosu kapatılınca hayatla inatlaşmak adına bir Cami’de ölü yıkayıcı olmayı kabul eden Betül’ün fırsat bulamadıkları hüzünlü aşkları etrafında gelişir. Yaşamakta olduğumuz sert değişim dönemini konu alan “Daire“ sıradışı güçlükler, engeller, durumlar karşısında döngüsel olarak daha sıra dışı çarelere, daha şaşırtıcı meydan okumalara cürret eden karakterlerin kullanılmayan bir havaalanı etrafında gelişen trajikomik hikayesini seyirci ile buluşturuyor.

Herkül Efsane Başlıyor 3D Türkçe Altyazılı Fragman | sinemalar.com

The Legend of Hercules – Herkül: Efsane Başlıyor: Kral babası tarafından ihanete uğrayan ve bir yasak aşk yüzünden sürgün edilip köle olarak satılan Herkül, hakkı olan krallığı geri almak için üstün yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaktır. Birçok savaş ve ölümcül karşılaşmalardan geçerek Kralı devirip barışı tesis etmek için efsanevi bir yolculuğa çıkar.

The Wolf of Wall Street Türkçe Altyazılı Fragman | sinemalar.com

The Wolf of Wall Street – Para Avcısı: Saygın yapımcı Martin Scorsese’den New York borsacısı Jordan Belfort’in hikayesi… Amerikan Rüyası’ndan kurumsal açgözlülüğe, Belfort’un çizgisi doğruluk ve maddi birikimden yolsuzluk ve halka arza uzanır. Yirmili yaşlarının başındaki Belfort’un para, güç, kadınlar ve uyuşturucu ile başı derttedir.
(Detaylı değerlendirmesi için tıklayınız.)

Saving Mr. Banks Türkçe altyazılı fragman | sinemalar.com

Saving Mr.Banks – Mr. Banks: Walt Disney’in kızları ondan en sevdikleri kitap olan P.L. Travers’ın “Mary Poppins”ini filmleştirmesini istediklerinde, Disney onlara gerçekleştirmenin 20 yıl alacağını fark etmediği bir söz vermişti. Mr. Banks’i Kurtarmak filminde işte bu sözün gerçekleşme hikayesini izliyoruz.

Lego Filmi Türkçe Altyazılı Fragman | sinemalar.com

Lego Movie – Lego Filmi: Lego Filmi, sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO® minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor. Umutsuz ve gülünç bir şekilde bu duruma hazırlıksız yakalanan Emmet, kendisini yabancı bir birliğin içinde bulur ve zalim bir hükümdarı durdurmak için epik bir yolculuğa çıkar.

Bir Cevap Yazın