Akıllı Ampul Philips Hue Türkiye’de satışta!

Aydınlatma sektöründe büyük bir yenilik olan Philips hue geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise biraz gecikmeli de olsa Türkiye’de resmi olarak satılmaya başlandı. Apple satış noktalarında bu ilk haftasından itibaren raflardaki yerini alan hue’nun üç adet LED ampullu başlangıç paketi 629 TL‘den satılacak.

Akıllı ev konsepti ortaya çıktığı andan itibaren ev aydınlatması anlamında ortaya çıkan en önemli ürünlerden birisi olan Philips hue, bir mobil uygulama aracılığıyla çalışıyor ve LED ışıklandırma yeteneğine sahip hue, bir ampulden çok daha fazlası. Kişiselleştirilebilir özelliği ile istediğiniz renge çevirebildiğiniz Philips hue, iOS veya Android uygulamaları üzerinden kontrol edilebiliyor.
ademsguide-philips-hue
Özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Dilerseniz ayarlardan farklı modları seçebiliyorsunuz. Örneğin kitap okurken yada Tv izlerken farklı modlara alabiliyorsunuz. Firma yetkilileri tarafından tam 60 milyon renk seçeneği bulunduğunu söyleniyor. Ayrıca Philips Hue Led olduğu için enerji tasarrufu da sağlıyor.

Philips hue, aynı zamanda sosyal ağlardaki bildirimlerinizden veya gelen kutunuza düşen e-postalardan da haberdar edebiliyor. Yapılan IFTTT atamaları veya Philips hue için hazırlanmış üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla akıllı ampulünüzü daha etkin kullanabilirsiniz.

Kaynak: SosyalMedya.co

1 comment

  1. Pingback: Akıllı Yüzük; Nod - Adems Guide

Bir Cevap Yazın