Coca Cola ’dan İnteraktif İsim Oyunu !

ademsguide-coca-cola-kola-onun-ismi-ne

Coca cola kişiye özel isimli kutularıyla uzun zaman geçmesine rağmen hala büyük ilgi görüyor. Arkadaş ortamları, aileler olsun herkes bir yakınının ismini görünce onu satın alma ve paylaşma ihtiyacı duyuyor. Ben de bu kervana dahilim. :)

Şimdi ise öncelikle Facebook üzerinden oynayabileceğiniz yepyeni bir oyun sistemiyle karşımızda Coca Cola. İlk bakışta nasıl yani derken içeriği okudukça eğlenceli olabileceğini düşündürüyor. İlk yapmamız gereken onunismine.coca-cola.com.tr bağlantısından Facebook profilinizi oyuna entegre etmek.
ademsguide-coca-cola-onun-ismi-ne
Oyunda kişinin Facebook profil fotoğrafının altına 4 tane kutu Coca Cola üstünde gerçek ismi dahil isimler yazıyor. Sizin gibi oyuna dahil olan kişiler de sırayla gelen profillerin gerçek isimlerini tahmin edip kutuların üzerine tıklıyor. Açıkçası oyundaki bağımlılığı ben biraz Flpy Bird’e benzettim. Bir kere başladıktan sonra oyundan çıkasınız gelmiyor. Doğru ismi bildikçe ise hiç bırakmak istemiyorsunuz.

Coca Cola bu tür kampanyalara değer verip ve kitlesini eğlendirmeyi seviyor. Sürekli kendini hatırlatıp bağlarını tazeliyor. Bu iş için C-Section‘u da tebrik etmek lazım. Fakat gündemden bu kampanyada nasibini almış. Bence şuanda hakettiği ilgiye ulaşamamış durumda.

Bir Cevap Yazın