Frango – Döner sosla yenir !

ademsguide-lezzeduraklarim-frango-kadikoy

Bugün Frango’nun Kadıköy şubesinin açıldığını öğrendim  ve Lezzet duraklarım serisinin ilk mekanı olarak neden Frango olmasın dedim..

adematalay-lezzetduraklarim-frango-kadikoyÖncelikle Frango‘nun kuruluş aşamasından biraz sizlere bahsedeyim. İki genç girişimci arkadaşın fikir ve hayallerinin ürünü . Kurumsal blogunda yazan kuruluş hikayesinin bir bölümü sizlerle paylaşayım.
‘Frango’yu kurarken çocukluk hayallerimizi büyütmeyi, büyütürken de yemek yemeyi sevenleri mutlu etmeyi amaçladık. Biz burada sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz.Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere buraya davet ediyoruz.’ Buradan anlayacağımız gibi bu işi geçekten severek yapıyorlar ve bizleri de sevindiriyorlar.

adematalay-lezzetduraklarim-frangoDöner sosla yenir sloganı ile çok yaygınlaşıp git gide kalitesi düşen Turkish Fast-Food olan döneri revize ederek karşımıza çıkıyor. Avrupa’nın genelinde bir çok yerde Türk döneri soslar ile servis ediliyor. Fakat bir çoğu Frango ile kıyaslanamaz.

Çalışanların hepsi güler yüzlü ve yardım sever bu önemli bir unsur. Ön satış elamanı marka algısının oluşmasında çok etkili olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben sipariş verirken Ahmet,Mehmet yada Ayşe ile değil birebir Frango’nun kendisi ile görüşüyorum.

Gelelim Frango’nun Lezzetlerine Barbecue, Garlic, Caciki, Tahinli,  Hot, Antakya herkesin damak tadına hitap edecek sosları bulunuyor. Ben bana Shaurmayı anımsattığı için Garlic sosu tercih ediyorum.

Gelelim tatlılarına Lime Cup ve Cream Cup aperatif tatlılar sunuluyor.Konsept için bence çok uygun. Tat konusunda da denenmesi gerektiğini söyleyebilirim.
adematalay-lezzetduraklarim-frango-tatlilar

Mecidiyeköy ve Kadıköy’de şubesi bulunan Frango bize bilinenden farklı lezzetler sunuyor. Ayrıca Fiyat/Ürün olarak bakıldığında fiyatları oldukça uygun.

Adresler için tıklayınız.
Sosyal Medyada
TwitterFacebook

Değerlendirme
Temizlikwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Lezzetwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Serviswww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Mekanwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ürün/Fiyat www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

1 comment

Bir Cevap Yazın