Hızlı ve Öfkeli 7 Paul Walker için kararını verdi !

ademsguide-sinemadan-Paul-Walker-hizli-ve-ofkeli

Hızlı ve Öfkeli serisinin başrol oyuncusu Paul Walker geçtiğimiz aylarda geçirdiği trafik kazasıyla hayranlarını şoka uğratmış, çoğu kişi ben de dahil bu olayın kazadan önce bulunduğu yardım derneğine ilgi çekmek istediğinden spekülasyon yapıldığını düşünürken, otopsi sonucunun açıklanması, Walker’in yaralı fotoğrafının sosyal medyayı sallaması üzerine oyuncunun öldüğüne inanmak zorunda kaldık.

AdemAtalay-Sinemadan-hizli-ve-ofkeli-7-paul-walker-brain-o-conner

Herkesin kafasında oyuncunun yerini kim dolduracak, film ne olacak diye soru işaretleri belirirken filmin yönetmeninden birbiri ardına açıklamalar geldi. İlk açıklama geçtiğimiz günlerde Walker’in yerine erkek kardeşinin oynayacağı olmuştu.

Walker, Hızlı ve Öfkeli 7 filminde birçok sahneyi tamamlamıştı ve ani ölümü filmin yapım şirketi ve yönetmenini yeni senaryolara itmek zorunda kaldı.

Son alınan karar ise Walker, filmin son serisinde ne ölecek ne de hiç oynamamış gibi olacak. Brian O’Conner yönetmenin kararı ile emekli olacak!

Bence bu çoklu seride en güçlü karaktere yapılacak en güzel hediye onu yok saymamak olurdu. Yönetmenin bu kararı bence yerinde bir davranış. Paul Walker’in ölümü bizleri çok üzse de Hızlı ve Öfkeli serisindeki değişimin perdeye nasıl yansıyacağı da bizler için merak konusu..

Bir Cevap Yazın