IOS 8.1.3 yenilikleri göz kırpıyor!

ademsguid-ios-8-apple

IOS 8.2, henüz kullanıcılarına sunulmuşken 8.3 güncellemelerinin yeni özellikleri de paylaşılmaya başlandı. Ben 8.2 özelliklerini daha yeni çözmeye başlamıştım oysa ki. :)

ademsguide-ios-sifre Her yer çalkalanıyor IOS 8.3 şifre kaldırma özelliğini getiriyor diye. Söylenen ve yazılıp-çizilenlere göre artık free uygulamaları indirirken şifre girme özelliğini tercihinize göre devre dışı bırakmak sizin elinizde olacak. Siz derken, yani bizim elimizde. Bu benim için hiç bir zaman ultra bir zahmet, çekilemeyecek bir külfet olmadı açıkçası. Ben daha orijinal yenilikler bekliyorum Apple’dan.

Daha orjinalden kastım tabi ki spesifik bir şey değil. Ne kadar spesifik bir şey olabilir ki? Zaten yeterince teknolojinin tembelleştirdiği bireyler haline geldik.

Biraz hayal dünyamı zorladığımda, çok acele bir uygulamaya nasıl ihtiyacım olabilir? İhale kazandıracak, trilyonlar kazanmama 1 kala; “Evet işte benim kurtarıcım bu x uygulama hemen şifre girmekle bile zaman kaybetmemem lazım!” dedirtecek bir iş olmalı sanırım. Neden olmasın? :)

Yeni haberler için beklemede kalın, iyi haftalar!