Yeni Instagram’a merhaba deyin!

Instagram Changes Terms Of Service, Stirs Anger Among Users

Sabah telefonumu karıştırırken bolca güncelleme biriktirdiğimi gördüm. Bunlardan bir tanesi de vazgeçilmez App’im Instagram ‘dı.

İtiraf edelim ki, son zamanlarda fotoğraf paylaşmak, yaşadığın eşsiz anları kaba tabirle arkadaşlarına göstererek hava atmak Twitter ve Facebook‘un önüne geçti. Hele Facebook, Instagram’la eşleştirmesek belki de özellikle fotoğraf yada durum paylaşmak aklımıza bile gelmiyor.

Bende güncellemelerim tamamlandıktan sonra Instagram’a hızlı bir giriş yaptım ve ufak ama güzel değişiklikleri burada paylaşmak istedim.

Video özelliğiyle 2 senedir kullanıcılarına yeni bir alan yaratan uygulama, şimdi sınırsız döngü özelliğini getirmiş. Vine ile benzerliği konusunda oldukça fazla yorum okudum. Vine da benim için iyi bir uygulama olduğu için bu benzerlik beni rahatsız etmedi.

Bunların yanı sıra artık videoları izlediğinizde telefonunuz sessizdeyken video sesini açmak için videoda herhangi bir noktaya dokunmanız yetecek. Eskiden sadece videonun sağ üstündeki sound simgesine dokunduğumuz zaman ses alabiliyorduk.

En çok kullanılan App özelliğine sahip bir uygulama olduğu için, içerisindeki en ufak yenilik bile beni ilgilendirdiğinden yazmak istedim.

Hadi, en güzel kareleri paylaşmaya devam!:)

Bir Cevap Yazın